Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Кацига со пластична решетка-црвена
MASTERS Кацига со пластична решетка-црвена

MASTERS Кацига со пластична решетка-црвена

2.600 MKD

без ДДВ: 2.203 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST042А
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина бокс кацига:

МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042R
Кацига со пластичен заштитник, изработена од вештачка кожа .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.