Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2
SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2 SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2

SMAI WKF униформа за карате KATA U-KAMINARIX-2

11.700 MKD

без ДДВ: 9.915 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: U-KAMINARIX-2
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

* Големина на униформи за Б.вештини:

SMAI WKF KARATE GI KATA 14 oz  Модел #: U-KAMINARIX-2

ВКФ карате униформа -премиум ката Ги
Kaminari X е нашата најдобра KАТА униформа. Конструирана е од супериорна мешавина на Cotton X Poly (памук & полиестер ) за да понуди лесно перење и носење што нема да ја загрози удобноста и остриот спој.

ЗАСИЛЕНИ ШEВOВИ
  • Трајност после перење
  • Слобода на движење на нозете од 360 степени
  • Мрежеста облога на рамената
  • Намалено триење и дополнителна удобност
  • Кул технологија за заштита
  • Зголемена вентилација
КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА
  • Шиење од 10 реда на манжетните на јакната
  • Панталоните се со традиционален крој од Окинава
  • Широк појас и детали за плисирање
КАМИНАРИ Х ИНСПИРАЦИЈА

Проширувањето на протокот на воздухот создава звучен ударен бран кој звучи како остра, гласна пукнатина. Почувствувајте ја инспирацијата на Kaminari X.
Kaminari X е изработен од супериорно измешано платно за чувство на тешка тежина и ефект на остар удар.
Дизајнираната  вентилација и свиленкасто мазната удобност од памукот, споени со цврстината и издржливоста на полиестерот како и завршниот полималеатен слој обезбедуваат отпорност од собирање и создавање на фалти.

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Униформата е достапна во 4 опции за боја на еполетите на рамо - бела, црвена, сина или златна  Појасот не е вклучен, се продава посебно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.