Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS TRICEPS CABLE SET
MASTERS TRICEPS CABLE SET MASTERS TRICEPS CABLE SET MASTERS TRICEPS CABLE SET MASTERS TRICEPS CABLE SET

MASTERS TRICEPS CABLE SET

2.590 MKD

без ДДВ: 2.195 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: 6007
Достапност (кол. на залиха): На залиха

MASTERS TRICEPS CABLE SET
ШИФРА: 8192
БРЕНД: MASTERS

Карактеристики:
А - 33 cm метален носач на терет
B - 28 cm гуртна за закачување
C - 8 mm метални карабињери
D - 2 m кабел (сајла обложена со пвц)
E - 9 cm безшумна макара од тврда пластика

»Не е вклучена рачката за бицепс и трицепс на кабелската кула.
»Боја: хром / црна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.