Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Green Hill Штитник за гениталии

Green Hill Штитник за гениталии

600 MKD

без ДДВ: 508 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: GH30903
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитник за гениталии:

Mодел 30903 Штитник за гениталии со челик-машки
Специјално избалансирана густина и слоевитост за висока заштита, најдобра удобност при носење на подолго време.
Овој производ е наменет за активности со висок степен на ризик од повреди. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.