Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL Торбица мала

GREEN HILL Торбица мала

1.340 MKD

без ДДВ: 1.136 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: 6001
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

GREEN HILL Торбица Модел #:6001
Торбица , направена од 100% Полиестер. Димензии : 47  x 25  x 25 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.