Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters подесувачка баланс греда

Masters подесувачка баланс греда

27.900 MKD

без ДДВ: 23.644 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST09377
Достапност (кол. на залиха): По нарачка
Еден типичен елемент познат во училишните и спортските сали и познат на генерации гимнастичари, ламинирана греда за гимнастика со можност за подесување на височина од ниска во висока греда. поставена на врвот со пресуван ламиниран сунгер
и обложена со вештачка абразивна кожа која не дозволува лизгање.
Материјал: ламинирано дрво од  смрека , метал,сунгер и вештачка кожа
Димензии 400cm x 10cm x 18 cm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.