Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters  Фокусер штит
Masters  Фокусер штит

Masters Фокусер штит

2.500 MKD

без ДДВ: 2.119 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST 62B-C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
MASTERS фокусер Модел #: MST 62B-C
Фокусер за Боречки спортови, изработен од Полиуретан.49cn x 37cm x 12cm

 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.