Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm

MASTERS ДУШЕЦИ двобојни 25mm

980 MKD

без ДДВ: 831 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MSTR025 KTKD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR025KTKD
Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната употреба нуди добро ниво на заштита и не го оптеретува премногу буџетот на купувачите. Главни карактеристики се: Не содржи канцерогени супстанци како (toxic formamide) кој е особено опасен по здравјето на децата. Има голема отпорност на удар и лесната реверзибилна монтажа која  овозможува лесна промена на бојата на подлогата. Овие душеци се неабразивна подлога.
  Ве молиме нотирајте дека EVA пената доколку е изложена на вода или сонце подолг временски период може да се извитка. Не е препорачано да се ставаат тешки и остри предмети врз душеците. Површински слој со апликација од 5 линии Димензии 1m x 1 m , тежина 2.4 kg.
Part number of Part Description: High Quality EVA Tatami Mat With ECM Certificate
Certificate: ECM Certificate    Color:   Hardness:  35~45 Shore A
Dimension tolerances used for products: ±0.1 mm Density: 90 ~100kg/m3

                                                                                                                       
                                                                                            Овој продукт има ЕЦМ цертификат за сигурност и квалитет.

 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.