Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Бокс ракавици Црни
MASTERS Бокс ракавици Црни MASTERS Бокс ракавици Црни

MASTERS Бокс ракавици Црни

2.990 MKD

без ДДВ: 2.534 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST004B
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина Боксерски ракавици:

МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Бафало кожа TOП ТЕН Модел #:MST004B
Направени за:Удар во вреќа,тренинг и спаринг
-Премиум  ракавица oд Бафало кожа со одличен дизајн кој обезбедува издржливост и функционалност
-Анти-микробиолошка потстава која ја апсорбира влагата и ја задржува свежината која го продолжува животниот век на опремата.

-Во согласност со природниот облик на тупаницата се обезбедува максимална удобност

-Целосно гранулираната кожна школка обезбедува долгогодишна употреба.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.