Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Бандаж завои 2.5 m
MASTERS Бандаж завои 2.5 m

MASTERS Бандаж завои 2.5 m

290 MKD

без ДДВ: 246 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST005/3
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/3 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со топка.
- 3м бандажери кои се перат машински, составени од мешавина на еластин и памук која ги држи цврсто зглобовите на раката при тренинг.
- На почетокот на бандажерот има јамка за околу палецот која овозможува лесност при употреба, а завршниот дел е со лепенка која обезбедува сигурност.
- Се перат во машина на 30 степени.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.