Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Masters

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Masters гимнастички душек - Hermes
Нашите висококвалитетни душеци за вежбање се изработени од винилна обвивка, и внатрешност од пресува..
10.450 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters гимнастички душек за доскок
Нашите висококвалитетни душеци за вежбање се изработени од винилна обвивка, и внатрешност од пресува..
25.000 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters дрвен sиден рипстол
Еден типичен елемент познат во училишните и спортските сали и познат на генерации гимнастичари, ..
15.790 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Карате штитници за потколено и стапало сини
MASTERS  Карате штитници за потколено и стапало Модел #: MSTR P101 За тренинг и неофицијални н..
1.590 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Конструкција со табла и обрач
ЖЕЛЕЗНА КОНСТРУКЦИЈА  305 Х 10 Х 0,3 CM  АГОЛ 120 СТЕПЕНИ ТАБЛА ОД ВОДООТПОРНА ИВЕРИЦА ЗА..
23.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ММА кафез
Ве молиме прашајте за цена. Masters самостојниот кафез за ММА доаѓа во комплет со стативен оквир ..
0 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters подесувачка баланс греда
Еден типичен елемент познат во училишните и спортските сали и познат на генерации гимнастичари, лами..
27.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Рачен тренажер
МАСТЕРС ТРЕНАЖЕР ЗА РАКА Модел #:MST020 -Ги развива рацете и зглобовите -Траен производ од дрво -..
160 MKD 100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Masters Реквизит за тренинг на фокус - човечка глава
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
5.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Дигиталeн интервален тајмер за тренинг
Дигитален мини тајмер на итервали Основни детали Име на бренд : LEAP Теорија: Дигитален Употреба..
970 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Дигитален часовник за пулс,педометер
Водоотпорен мерач на срцева фреквенција и калорична пресметка Прилагодлив екран отпорен на удар Мо..
1.670 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Дигитална штоперица PC396
Назив на производот: Дигитална спортска штоперица LEAP PC 396 Краток опис: Може да се отстрани за..
530 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Мултифункционален ЛЦД дигитален компас,алтиметар FR500 кампинг барометар,термометар ,хигрометар и апарат за временска прогноза
..
3.068 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Педометар
Овој модел овозможува да ја снимите вашата оддалеченост, време и темпо.Работи дури и во вашата ташна..
1.560 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Професионална дигитална штоперица со 30 мемории,тајмер,пејсер...
Напредна штоперица која може да се користи и во сложени ситуации т.е. подземно Спецификација - Диг..
2.700 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.