Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Masters

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MASTERS Бокс ракавици  црвени Superior
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103R • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
3.490 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици  црни Superior
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Телешка NAPPA кожа Модел #:MST103B • Затворање: Велкро • За дисциплини: ..
3.490 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици Gold
MASTERS бокс ракавици Модел #:MST 101 Оваа исклучителна  бокс ракавица е направена со посебна ..
3.750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Бокс ракавици Црни
МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Бафало кожа TOП ТЕН Модел #:MST004B Направени за:Удар во..
2.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 20mm
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR020KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
880 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 25mm
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR025KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
980 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS ДУШЕЦИ  двобојни 30mm
МASTERS Душеци двобојни Модел #: MSTR030KTKD Овие татами се одлични за TKD , Карате итн. Нивната уп..
1.160 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Еластични јажиња Running
МАСТЕРС КИНЕТИЧКИ ЕЛАСТИЧНИ ТРАКИ ЗА ТРЕНИНГ Модел #:MST076 Кинетичките еластични траки се кори..
1.990 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Еластични јажиња за отпорност
МАСТЕРС Траки за снага Модел #:MST074 Брз тренер за на половината. Спецификации: Најнов моќен тр..
3.600 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Еластични јажиња со фиксирање на гради
МАСТЕРС Еластични јажиња Модел #:MST073 Спецификации: Најнов моќен тренер,отпорност на јажиња, тр..
4.400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Еластично јаже Single
МАСТЕРС Еластично јаже Модел #: MST072 Спецификации: Јажињата за брзина се производи со комерцијале..
960 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Заштитна гума за заби јуниор транспарент
МАСТЕРС Единечна гума за заби Модел #:MST016 Направена за: СПАРИНГ - Одличен дизајн, кој овозможув..
180 MKD 100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Заштитна гума за заби сениор транспарент
МАСТЕРС Единечна гума за заби Модел #:MST016 Направена за: СПАРИНГ - Одличен дизајн, кој овозможув..
180 MKD 100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Заштитна кацига со маска црна
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST0143B Кацига со плекси заштитник за лице, изработена од природна..
3.700 MKD
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS Заштитна кацига со метална решетка
МАСТЕРС Заштитна кацига Модел #:MST042 Кацига со метални решетки, изработена од кожа и метал. ..
4.900 MKD 3.920 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.