Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS  Crossfit јаже од коноп

MASTERS Crossfit јаже од коноп

14.880 MKD

без ДДВ: 12.610 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST0721
Достапност (кол. на залиха): На залиха
МАСТЕРС јаже од коноп Модел #: MST0721
Спецификации: Јажињата за влечење,качување и тренинг на сила се производи со комерцијален квалитет и во моментов се користат од страна на стручни тимови како  лични тренери, фитнес клубови, и многу други спортски, и фитнес професионалци од целиот свет.Исто така може да се користи за различни вежби во кои е потребен отпор. Со ова јаже  можете на сигурен и ефективен начин да ја подобрите вашата сила и брзина.
должина : 12 м
Обем : Ф  50мм

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.