Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Хеланки Ada
Хеланки Ada Хеланки Ada

Хеланки Ada

2.200 MKD 1.540 MKD

без ДДВ: 1.305 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R2059
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

R2059 LEGGINGS MID FEEL STC W slim fit
Сива
co. jersey spandex 210
96% Памук 4% Еластин
Хеланки за спорт и рекреација

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.