Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики T - Tour  600 W

Патики T - Tour 600 W

3.350 MKD 2.590 MKD

без ДДВ: 2.195 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: Q7287
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Q7287 T-TOUR 600 W
Бела/Резеда

• Пу горниште.
• ЕВА влошка.
• Капсулирана ЕВА подлошка.
• За сите терени.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.