Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Antares VI

Патики Antares VI

3.490 MKD 2.300 MKD

без ДДВ: 1.949 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R5955
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

R5955 ANTARES VI
Црно/Сива
ПУ и горниште од најлонска мрежа .
Ултратенки и обликовани со ЕВА ѓон.
ЕВА ѓон со гумени влошки за оние области кои се најмногу изложени на абење.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.