Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Маица T-Shirt Aydex
Маица T-Shirt Aydex Маица T-Shirt Aydex

Маица T-Shirt Aydex

1.920 MKD 1.330 MKD

без ДДВ: 1.127 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R3862
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

R3862 T-S AYDEX
FLUO CLOVER
Маица за спорт и рекреација.
Изработена од 100% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.