Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Копачки Stadio potenza V 700 TX

Копачки Stadio potenza V 700 TX

3.960 MKD 2.590 MKD

без ДДВ: 2.195 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R5738
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

R5738 STADIO POTENZA V 700 TX
Бела/Сина/Жолта
• Мека синтетичка кожа - горниште.
• ЕВА влошка.
• Долен дел гума со нова ReactiveArch технологија(TX).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.