Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Маица J – Class

1.300 MKD 550 MKD

без ДДВ: 466 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: D6328
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Mодел #: D6328 Женска маица за спорт и рекреација, 95% Памук 5% Спандекс.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.