Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерка Frank FL

Тренерка Frank FL

5.300 MKD 4.100 MKD

без ДДВ: 3.475 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R1836
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Moдел #: R1836 Тренерка за спорт и рекреација 100% Памук .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.