Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Stadio Suprema II TF

Патики Stadio Suprema II TF

3.040 MKD 2.200 MKD

без ДДВ: 1.864 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: N1396
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

Moдел #: N1396 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа и полиамид, ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.