Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Копачки Zhero Evolution FG-3F JR M. Бела/Златна

Копачки Zhero Evolution FG-3F JR M. Бела/Златна

2.990 MKD 1.790 MKD

без ДДВ: 1.517 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: H4001
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки детски:

Mодел #: H4001 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.