Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Јакна WN Phil Mi Црна

Јакна WN Phil Mi Црна

4.670 MKD 3.390 MKD

без ДДВ: 2.873 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: N9251
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: N9251
Јакна за спорт и рекреација 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.