Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки Christy G Бела/Црна/Црвена

Тренерки Christy G Бела/Црна/Црвена

4.160 MKD 2.900 MKD

без ДДВ: 2.458 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: M8027
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил детски:

Модел #: M8027 Тренерка за спорт и рекреација 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.