Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP AB WHEEL
LIVEUP AB WHEEL

LIVEUP AB WHEEL

2.900 MKD

без ДДВ: 2.458 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LP8127
Достапност (кол. на залиха): На залиха
AB WHEEL
ID: LP8127
БРЕНД
LIVEPRO
ГОЛЕМИНА: 30см
БОЈА: ЦРНА
НАМЕНА: СО КОРИСТЕЊЕТО НА ТРКАЛAТA СЕ ЗАЈАКНУВААТ РАЦЕТЕ, СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ, РАМЕНАТА И ГРБОТ
ТРКАЛОТО СЕ ПРИДВИЖУВА НА ПЛАСТИЧНА ПЛАТФОРМА И ИМА УДОБЕН ЗАФАТ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.