Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO AB SLING - БАНДАЖЕР ЗА СТОМАЧНИ

LIVEPRO AB SLING - БАНДАЖЕР ЗА СТОМАЧНИ

2.400 MKD

без ДДВ: 2.034 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8164
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO AB SLING - БАНДАЖЕР ЗА СТОМАЧНИ
ШИФРА: LP8164
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: ЦРНА
НАМЕНАСО ОБЕСУВАЊЕ, ЗАДРЖУВАЊЕ НА РАЦЕТЕ ВО ВИСЕЧКА ПОЛОЖБА,
СЕ ОЛЕСНУВА ИЗВЕДУВАЊЕТО МА СТОМАЧНИТЕ ВЕЖБИ, ПОДИГАЊЕТО НА НОЗЕТЕ И КОЛЕНАТА.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.