Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРИЧНА КУТИЈА

LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРИЧНА КУТИЈА

13.400 MKD

без ДДВ: 11.356 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8153
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРСКА КУТИЈА
ШИФРА
: LP8153
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: ЦРНА
ДИМЕНЗИИ : 50 x 60 x 75cm
НАМЕНА: ЕДНОСТАВНО РОТИРАЈТЕ ЈА КУТИЈАТА ВО ПОСАКУВАНАТА ВИСИНА И СКОКНЕТЕ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.