Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Multi - way expander

LIVEUP Multi - way expander

1.790 MKD

без ДДВ: 1.517 MKD
Шифра на производ: LS3659A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP LS3659A

-Прилагоден за сите нивоа на фитнес
-Забавен и за високо ефективни вежби
-Со компоненти на индустриска сила за цврсто и безбедно прицврстување

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.