Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP TRAINING KIT - СЕТ ЗА ТРЕНИНГ

LIVEUP TRAINING KIT - СЕТ ЗА ТРЕНИНГ

3.430 MKD

без ДДВ: 2.907 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS3666
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP TRAINING KIT
ШИФРА: LS3666
БРЕНД: LIVEUP
НАМЕНА: Сетот за тренинг се состои од еластични ленти кои овозможуваат развој и
тонифицирање на мускулите на рацете, градите, рамената и грбот. .
Идеално за тренинг во домашни услови, сала, а може да се носи и на пат.
Сетот се состои од: 4еластични ленти, 2 x рачен зглоб, 2 x ножни зглобови, 1 x појас за половина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.