Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO Agility mat

LIVEPRO Agility mat

2.800 MKD

без ДДВ: 2.373 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LP8621
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LP8621
Тешка, издржлива, рециклирана гума, која што при употреба не пролизгува,
напротив останува статична.
Брзо се одмотува, лежи рамно и се замотува за лесно складирање и преносливост. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.