Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Exercise loop
LIVEUP Exercise loop LIVEUP Exercise loop

LIVEUP Exercise loop

650 MKD

без ДДВ: 551 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LS3650-21
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEUP Exercise loop
ШИФРА:
LS3650-21
БРЕНД: LIVEUP
БОЈА: ПЛАВА, ПОРТОКАЛОВА, ЗЕЛЕНА
НАМЕНА: Изработени од висококвалитетен латекс, за максимален обем на работата.
Одлично при асистенција за повлекување, кревање тежина, пилатес, јога и истегнување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.