Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Вратило 65-95см

LIVEUP Вратило 65-95см

860 MKD

без ДДВ: 729 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LS3163B
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Должина:

LIVEUP ВРАТИЛО 65-95см
ШИФРА: 3163B
БРЕНД: LIVEUP
ДОЛЖИНА: 65-95 sm
НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА РАЗНОВИДНИ ВЕЖБИ ЗА СТОМАК, ГРБ,
А МУСКУЛИТЕ СЕ ЗАЦВРСТУВААТ И ИЗДОЛЖУВААТ.
СО СВОЈАТА ДОЛЖИНА ОД 65-95 см, СЕ АДАПТИРА НА СЕКОЈА ВРАТА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.