Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP  Топка за баланс

LIVEUP Топка за баланс

4.400 MKD

без ДДВ: 3.729 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LS3570
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP Топка за баланс
Шифра: LS3570
Боја: Црна / Сина 
Големина: 62 X 22 X 62 см
Намена: Повеќенаменска употреба за баланс, сила и стабилност
овозможува забавен тренинг на кој лесно се прилагодувате и покрај забрзаниот животен ритам
дизајнот на топката за баланс овозможува безбедност за време на тренингот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.