Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Пилатес топка 55см / 65см / 75см
LIVEUP Пилатес топка 55см / 65см / 75см LIVEUP Пилатес топка 55см / 65см / 75см

LIVEUP Пилатес топка 55см / 65см / 75см

550 MKD

без ДДВ: 466 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LS3222
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Должина:

ПИЛАТЕС ТОПКА  LS3222
БРЕНД: LIVEUP
БОЈА:  СИНА, ПОРТОКАЛОВА, СИВА
ГОЛЕМИНА: 55, 65, 75 см
НАМЕНА: ИДЕАЛНА ЗА ЈОГА, СИЛА, ОСНОВЕН БАЛАНС И СТАБИЛНОСТ
ИДЕАЛНА ЗА АЕРОБИК И ФИТНЕС
ЗА НАДГРАДУВАЊЕ НА СИЛАТА И ФЛЕКСИБИЛНОСТА
ЈА ПОДОБРУВА СИЛАТА, ФЛЕКСИБИЛНОСТА И БАЛАНСОТ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.