Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Рачен  фокусер Црно/Црвен
MASTERS Рачен  фокусер Црно/Црвен

MASTERS Рачен фокусер Црно/Црвен

1.150 MKD

без ДДВ: 975 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST036
Достапност (кол. на залиха): На залиха
МАСТЕРС  фокусер Модел #:MST036
Направен за: удар со рака и нога
- Вештачка кожа во комбинација со одличен дизајн кој обезбедува издржливост и функционалност.
- Подобрениот дизајн ја зголемува функционалноста вклучувајќи ја поддршката од ракавицата на задниот дел од фокусерот.
- Антибактерискиот третман  и оворениот дел за прстите ја спречува непријатната миризба одржувајќи го фокусерот со свеж мирис.
Детали за материјалот:
Карактеристики:лесен,цврст и безбеден
Фокус влошка:Боксерски фокус влошки изработени од цврст материјал

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.