Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO Bulgarian bag  5,8,12,17,22 kg
LIVEPRO Bulgarian bag  5,8,12,17,22 kg

LIVEPRO Bulgarian bag 5,8,12,17,22 kg

4.100 MKD

без ДДВ: 3.475 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LP8130
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO BULGARIAN BAG
ШИФРА: LP8130
БРЕНД: LIVEPRO
ТЕЖИНА: 5, 8, 12, 17, 22кг

Затворање: Велкро
За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес
Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
Полнети со пресувани материјали

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.