Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
LIVEUP Скали за агилност 4/8m

LIVEUP Скали за агилност 4/8m

750 MKD

без ДДВ: 636 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LS3671
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Должина:

LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ  
ШИФРА: LS3671
ГОЛЕМИНА: 4M / 8M
БРЕНД: LIVEUP
БОЈА: ЦРНО-ЖОЛТИ
НАМЕНА: УПОТРЕБАТА НА СКАЛИТЕ ЗА АГИЛНОСТ ЗА ВРЕМЕ НА ТРЕНИНГОТ ПОМАГА ЗА ДА СЕ ПОДОБРИ МЕМОРИЈАТА И КОНЦЕНТРАЦИЈАТА
СКАЛИТЕ ЗА АГИЛНОСТ СЕ КОРИСТАТ ЗА СКОКАЊЕ, ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ,СКОК НАПРЕД- НАЗАД И ТРЧАЊЕ ЦИК-ЦАК

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.