Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL WALL BALL  12 kg
GREEN HILL WALL BALL  12 kg

GREEN HILL WALL BALL 12 kg

5.100 MKD

без ДДВ: 4.322 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: WALL12
Достапност (кол. на залиха): На залиха

GREEN HILL WALL BALL  12 kg   Model #WALL12

• Затворање: Велкро
• За дисциплини:Крос фит, Фитнес, Функционален тренинг
• Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
• Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
*Полнети со пресувани материјали
*Боја црно/црвена


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.