Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Dragon Ракавици за бокс JR 4oz
Dragon Ракавици за бокс JR 4oz Dragon Ракавици за бокс JR 4oz Dragon Ракавици за бокс JR 4oz

Dragon Ракавици за бокс JR 4oz

1.550 MKD

без ДДВ: 1.314 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 33044-P
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

Бокс ракавици за деца 04 oz"
За деца помеѓу 7-9 години . Високо квалитетна вештачка кожа.
Боја : црно
/црвена и црно/сина
Гол : 04 oz
Број на артикал : 33044-P

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.