Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Шорц за Кикбокс син-DRAGON
Шорц за Кикбокс син-DRAGON  Шорц за Кикбокс син-DRAGON  Шорц за Кикбокс син-DRAGON

Шорц за Кикбокс син-DRAGON

700 MKD

без ДДВ: 593 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: KF-1003
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Најновите DRAGON шорцеви намерно се дизајнирани за поголема ефикасност на вашите перформанси и флексибилноста на нозете. Анатомските засеци на секоја страна од шорцевите овозможува поголем опсег на движење и истегнување на ногата,брзо протегање за удар и други активности со помош на двојна облога на флекс панел.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.