Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL ТЕШКА БОКС ВРЕЌА  100X50 см
GREEN HILL ТЕШКА БОКС ВРЕЌА  100X50 см

GREEN HILL ТЕШКА БОКС ВРЕЌА 100X50 см

6.700 MKD

без ДДВ: 5.678 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: PBLG-5071
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock

GREEN HILL  ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ Model #:PBLG-5071

• Затворање: Велкро
• За дисциплини: Бокс и Кик Бокс
• Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
• Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
*Полнење:пресувани партали
*Боја: црно/црвена


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.