Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL UPERCUT BOXING BAG
GREEN HILL UPERCUT BOXING BAG

GREEN HILL UPERCUT BOXING BAG

8.300 MKD

без ДДВ: 7.034 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: UB-9012
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock

* Големина Боксерски вреќи:

GREEN HILL  UPPERCUT BOXING BAG Model #:UB-9012

• Затворање: Велкро
• За дисциплини: Бокс и Кик Бокс
• Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
• Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
*Полнење со пресувани партали
*Димензии: 100/35/25 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.