Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL WRECKING BAG
GREEN HILL WRECKING BAG

GREEN HILL WRECKING BAG

7.380 MKD

без ДДВ: 6.254 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: WB-9017
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock

GREEN HILL WRECKING BAG Model #:WB-9017

• Затворање: Велкро
• За дисциплини: Бокс и Кик Бокс
• Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
• Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
*Боја:црвено/црна
*Димензии 6060 см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.