Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL BULGARIAN BAG 15 kg

GREEN HILL BULGARIAN BAG 15 kg

6.800 MKD

без ДДВ: 5.763 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: BB15
Достапност (кол. на залиха): На залиха

GREEN HILL BULGARIAN BAG 15 kg Model #:BB15

• Затворање: Велкро
• За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес
• Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
• Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
*Полнети со пресувани материјали

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.