Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters  Фокусер голем штит прав
Masters  Фокусер голем штит прав

Masters Фокусер голем штит прав

2.600 MKD

без ДДВ: 2.203 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST629-S
Достапност (кол. на залиха): На залиха
MASTERS фокусер Модел #: MST 629-S
Фокусер за Боречки спортови, изработен од ПВЦ и сунѓер со голема густина и издржливост. Димензии: 70cм x 40cm x 16cm


 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.