Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters шведски сандак

Masters шведски сандак

19.800 MKD

без ДДВ: 16.780 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST0944
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Еден типичен елемент познат во училишните и спортските сали и познат на генерации гимнастичари,  Професионален дрвен шведски 5 делен сандак со можност за пролагодување на височината.
Материјал: Дрво од  смрека аглите од варена бука ,површината преслечена со вештачка кожа.
Димензии 110cm x 150cm x 70 cm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.