Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy L
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy L Masters Боксерска кукла - Punching Dummy L Masters Боксерска кукла - Punching Dummy L

Masters Боксерска кукла - Punching Dummy L

29.500 MKD

без ДДВ: 25.000 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: TLS-H
Достапност (кол. на залиха): На залиха
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржливост, брзина и технички тренинг. Испитан е од страна на стручни тренери за боречни спортови и инструктори. Интелегентен, едноставен и ефективен. VS.3 симулаторот отвора нов свет за сите боречки спортови и фитнес спортисти. VS.3 симулаторите за борба им овозможуваат на спортистите за боречки вештини да имаат голем спектар на напади врз телата од симулаторот надвор од спарингот во живо. Со овие симулатори изградете снага, издржливост, брзина и техника преку широката низа на ударни комбинации. VS.3 симолаторот за борба кондиционо ги редефинира тренинзите за боречките вештини и боречките спортови.

 Шифра    TLS-H       
Прилагодување на висината    153-178cm       
Висина на телото    72cm       
Внатрешно полнење    Висока јачина на уретан гума       
Материјал на телото     Бокс гума       
Mатеријал на базата    Полиуретан       
Диаметар на базата    58.5cm       
Полнење на базата со вода    81.5kg      
Полнење на базата со песок    134.5kg   


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:



Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.