Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики City Ride

Патики City Ride

3.380 MKD 2.710 MKD

без ДДВ: 2.297 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: S7577
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

S7577 City Ride
најлон мрежа со горниште без шевови.
Ултратенок ѓон со инјектирана ЕВА подлошка.
ЕВА ѓон со гумени влошки за оние области кои се најмногу изложени на абење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.