Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Court logo XV W

Патики Court logo XV W

2.780 MKD

без ДДВ: 2.356 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: S7341
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Модел #: S7341 Женска патика за тенис. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.