Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Ariane VI  W

Патики Ariane VI W

3.380 MKD 2.710 MKD

без ДДВ: 2.297 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: S7639
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

S7639 Ariane VI  W
Розе / Металик сиво
најлон мрежа со горниште без шевови.
Ултратенок ѓон со инјектирана ЕВА подлошка.
ЕВА ѓон со гумени влошки за оние области кои се најмногу изложени на абење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.